Telové ohrievače Hakugen Warmers

Tri roky po návrate z Japonska sa nám konečne podarilo priniesť aj pre našich známych a všetkých zimomravých japonský produkt, ktorý nám tu tak chýbal. Telové ohrievače alebo po japonsky kairo. Vybrali sme si značku hokkairo, ktorá je v Japonsku symbolom kvality a jeden z hlavných predstaviteľov tohto produktu.

 

A čo to vlastne telový ohrievač je? Je to malé vrecúško, ktoré sa aktivuje vzduchom a na počkanie Vás zahreje kedykoľvek a kdekoľvek. Jeho teplo si môžete vychutnávať 5 – 20 hodín vkuse (v závislosti od typu ohrievača). Stačí len otvoriť obal a vybrať z neho vrecúško. Teplo pocítite už za pár minút. Ohrievač sa nahrieva postupne a svoju maximálnu teplotu dosiahne za 15-30 minút, v závislosti od okolností.

V podstate ide o chemický ohrievač, pretože funguje na báze oxidácie železa, čiže reakcie, ktorá prebieha pri hrdzavení železa v prírode. Pri tejto reakcii sa uvoľňuje teplo, ktoré za normálnych okolností necítíme, ale v ohrievači je táto reakcia niekoľkonásobne znásobená a uvoľňované teplo je citeľné.

Máme pre Vás niekoľko typov: Hand warmer Mini (ohrievač rúk Mini), Hand warmer (ohrievač rúk), Body warmer (telový ohrievač)Toe warmer (ohrievač prstov na nohách/ohrievač nôh).

Oveľa viac informácií o chemických ohrievačoch, ich fungovaní, výhodách, použiití, správnom používaní nájdete na www.teplosky.sk. Na tejto stránke máme aj eshop, takže si naše ohrievače môžete aj kúpiť. Je to skvelý pomocník pre všetkých zimomravých ľudí, ktorí majú neustále studené ruky alebo nohy, prípadne radi trávia čas vonku, ale zima ich pri tom oberá o radosť. Stačí si nalepiť ohrievače na ponožky, šupnúť ohrievače do rukavíc alebo aspoň do vrecka bundy a prípadne si nalepiť aj jedne na tielko a môžete vyraziť aj na niekoľkohodinové vychádzky. Zima by už nemala byť Váš nepriateľ a Vy zistíte, že teplo môže byť aj v zime.